Imam ovu grafiku,za ovu lovu je super.Craysis War Head Sve na max,ant.al.x2 i ide lepo sa osvezenjem na 75 mh,amd dual core 2.6 gh,2 gb ram.,sve na napajanu 400w. +:Odlicna grafika