logo
Nikola

XFX Radeon HD 4770 512MB GDDR5 HD-477A-YDFC

01.03.2010. @ 15:45   #Komentar #Grafička karta #XFX

Mass Effect 2 igram vise od 50fps u HD rezoluciji i sve na max a pritom imam procesor od 50e. Svaka preporuka. +:Igranje u HD rezolucijama -:Nije DirectX 11

13 komentara

Soki
08.05.2010. @ 22:24 #3c1b79b0

igram sve na hight assesins creed2.na 24 lcd samsung monotoru.Svaka preporuka +:Odusevljen sam sa njom

Goran
16.08.2010. @ 20:04 #2ad4da2f

Uzeo sam ovu graficku danas i mogu da kazem da nije los izbor i pored cene koja je skocila umesto da padne :) P.S Jel moze neko da mi kaze kako se krecu temperature na ovoj kartici posto sam je ja uzeo umesto 4850 zbog mane potrosnje i nadao sam se manjeg zagrevanja ali u mirovanju se penje i do 50c,pa me zanima da li je to normalno ili da probam da promenim pastu... +:Moze da pogura kada treba -:Iznad 50% obrtaja kulera je dosta bucna

quw
04.09.2010. @ 22:12 #8f9bae6e

ma kakvo menjanje paste, samo je klokuj koliko moze na katalistu ii uzivaj ! neka vristi, meni ne smeta :P

Goran
25.09.2010. @ 20:43 #e7c875eb

Ne planiram da je klokujem nisam neki gejmer pa nemam potrebe za tim,zato sam je i uzeo sto mi ne treba neka zver (imao sam 4850 koja se greje kao AT pec :)) pa sam mislio da ce ova manje da se greje ali... Mada od kako je proslo leto temperatura se ne penje iznad 46-47 u idlu pa i nije tako strasno,sve u svemu grafa prava mala zver! +:Radi ko`zmaj

ivan
04.06.2011. @ 08:35 #ccd8d0b7

koliko kosto nova?? ili koliko je kostala? kupujem je uskoro, zato pitam -:DirectX 10.1, a ne 11

ivan
04.06.2011. @ 08:55 #d2a08f40

ako moze da podrzi battlefield 3 onda je azdaja od graficke!

Goran
06.08.2011. @ 20:50 #4c3676cf

Pa ako sam ja sa njom poterao crysys warhead na enthuziast podesavanjima na 20-incnom monitoru bez problema plus gomilu novih igara onda ce da tera i battlefield,mozda ne na samom maximumu detalja ali na srednjim 100%.Pogledajte testove ove grafe na netu ima ih mali milion,grafa je extra plus moze da se klokuje do bola,ko hoce malog potrosaca a velikog borca preporucujem ovu graficku koja moze da se nadje sada za 40-50 eura...

goran
08.09.2011. @ 09:29 #208c9d63

Nece da podigne iznad 550MHz tj hoce na fabrickih 750MHz ali tada nastaje problem... u igrama pocne po teksturama da skraba neke linije tipa po igracima,automobilima...itd pomoc -:gpu clock

XFX
10.09.2011. @ 20:50 #ed81ef82

Probaj da skines najnovije drajvere,vrlo lako da ti oni prave probleme a ako vec imas najnovije probaj sa nekim starijim,ali izmedju brisanja starih i instalacije novih drajvera ocisti sistem DRIVERSWIPER programom da bi izbrisao sve ostatke prethodnih drajvera

4770
16.09.2011. @ 08:33 #4748c7f3

obrisao drajvere...instalirao nove, restart... i posle toga nece da udje u windows izbacuje mi plavi ekran i restartuje racunar...udjem u safe mod obrisem drajvere i posle sve ok...ail nema drajvera...jednostavno ih ne prihvata... Sta da radim? Pomoc -:drajveri

Goran
17.09.2011. @ 18:25 #b267b96b

Jedino bi ti jos preporucio da probas da flesujes bios na grafickoj posto moze biti i da je do njega ali ako nemas nekog iskustva sa flesovanjem nebi ti preporucio da cackas jer mozes neko cudo da napravis,najbolje je odnesi u neki servis pa da je oni testiraju...

4770
18.09.2011. @ 00:29 #0ff1dc29

hvala na odgovorima...imas li nekakvo upustvo kako da odradim taj fles, i ako je moguce preko usb-a? Hvala.

Goran
19.09.2011. @ 18:14 #f3c37cdb

Nemogu ti to ovde obajsniti posto nije bas jednostavno,proguglaj malo imas na netu gomilu dokumentacije o tome,mislim da imas na pc axe forumu kompletan tutorijal o tome kako se flesuju atijeve kartice.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan