logo
huih

XFX Radeon HD 4830 512MB GDDR3 HD-483X-YDFC

25.03.2009. @ 19:18   #Komentar #Grafička karta #XFX

odlicna karta u 3dmarku06 13500 +:dobar o.c. -:bucan vent na 100%

14 komentara

LoL
24.04.2009. @ 18:33 #e8a0c8ec

brate ,koga je briga ako je bucan ventilator ,bitno je da za te pare stvarno radi odlican posao :) +:za ove pare odlicna kupovina -:po meni nema

matejic
31.05.2009. @ 14:54 #2362a954

mnogo je bitno koliko je bucan ventilator... zamisli golf 5 kome se motor jako dere dok ga vozis a "al radi posao" znaci da nesto nije ok..

newbie
14.07.2009. @ 17:45 #6edab0a8

imam kartu vec 5 meseci i odlicna je, vari gta4 1280x1024 na medium za teksture i high za rendering +detalji do 512mb , a da joj je vent bucan, kod mene u full loadu ne prelazi 860 obrtaja i ne cuje se , a temp je opet u full loadu 65 stepeni na 30 temperaturi u sobi. dobra stvar, ati ima avivo video konverter koji radi sa ovom karticom, znaci i graficka i procesor rade konvertovanje, 30 min dvd filma za manje od 3 minuta, bas kul. a karta i izgleda ekstra, tako da sam bas zadovoljan izborom

LoL
04.10.2009. @ 17:20 #6dbfcc1b

@matejic -> znas kako ,kod auta ti je bitno da bude tih ili da ima zvuk kakav ti hoces ,to sve ti podesis odnosno sredis ugradnjoj uzduva kakav tebi odgovara ,isto i ovde ,samo sto ovde ventilator sigurno ne moze da bude toliko bucan da ti bas smeta ,ne razumem one koji hoce da igraju igrice u full-u a da im se kuciste ne cuje ,dok igras neka tandrce koliko hoce ,mada opet kazem ne moze da bude toliko bucan da te bas nervira ,a ako si mislio da ne mozes da spavas od buke ,onda lepo imas gomilu programa sa kojima smanjis obrtaje ventilatora i ucinis je necujnom ...i spavas na miru :)

Pedja
05.10.2009. @ 18:18 #124922d7

Super grafika

Pedja
05.10.2009. @ 18:20 #648fcbaa

Ekstra graficka za pristojne pare, imam je vec pola godine, do sada nije bilo igrice koju nije pogurala na High podesavanjima, uz podrsku 4GB rama i procesora Athlon 7750. Zaista vredi kupiti je..jer za taj ulozen novac dobija se mnogo. XFX je s ovim napravio pravi pogodak i opet kazem za pristojan novac.

dragan
05.10.2009. @ 18:23 #8ed1b96a

Ovo cudo od graficke karte, uspeva sa lakocom da pokrene sve najnovije igrice pa cak i prezahtevni CRY-SIS. , koji radi na High-u. Oseti se samo malo duze ucitavanje najnovije igrice Need for speed SFIFT, ali kad ucita igrica radi besprekorno..bez kocenja..

Milan
05.10.2009. @ 18:25 #8ee7c4bc

Sve pohvale XFX-u..Strafa graficka

Dule
05.10.2009. @ 18:26 #cd87dbcb

Radi odlicno. Bas za Gejmere

Ivan
11.03.2010. @ 00:15 #ae80d448

Imam istu ovu graficku ali fizicki nije ista,kako je to moguce?

Colonel
11.03.2010. @ 12:00 #e60d304d

Sve igre sam poterao na max u 1680x1050 rezoluciji bez problema.Famozni crysis stavim sve na high bez AA ide glatko!Koristim xp tako da nemam dx10 i ne mogu da ukljucim very/ultra high mada verujem da bi i tad lepo radio.NFS Shift,Battlefield Bad Company 2,Cryostasis,AVP3 sve radi na max bez problema!Topla preporuka!Za ove pare bolje nema...Pozzz -:Za sada nista

Logan
30.09.2010. @ 16:41 #aea5f1c3

I ja imam ovu grafu samo singl slot ne lici na ovu ova je lepsa mada ni ova moja nije ruzna ima smek, ova se bolje hladi predpostavljam, zbog dual slot kulera, tiha je grafa i scve radi savim ok za ovaj novac.

ok
11.10.2010. @ 19:26 #29d15b06

Jel toliko dobra pa je zato prodajes? :) Kartica je odsluzila svoje. Najvise bih dao za nju 3500 i to ako mi hitno. Al opet dzabe ako igras na vecoj rezoluciji

zvizzz
30.11.2010. @ 19:43 #3e1a5f56

....e ovako igram WoW na rezoluciji 1440x900, Biostar 690G;AMD Athlon X2 5600+; 4 GB Kingstone Hyper X DDR2 800mhz; Antec 500W....cenim da mi je ova graficka sasvim ok, ako neko ima iskustva sa ovom karticom ili mozda neko bolje resenje u odnosu na konfiguraciju...javi te, hvala unapred

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan