logo
Kidence

XFX Radeon HD 4850 512MB GDDR3 HD-485X-YDFC

11.03.2009. @ 17:23   #Komentar #Grafička karta #XFX

Imam ovu karticu oko 3 nedelje i mogu vam reci da je odlicna...sve igrice tera na high...evo pre neki dan sam instalirao FEAR 2 i na 1440x900 i sve na high tera 60 fps bez problema... U idle rezimu temp je oko 50 c sa vent podesenim da vrti na 50 %,a u igricama max je oko 80c...Sve u svemu odlicna kartica...Sto se tice oc uspeo sam da izvucem gpu sa 625 na 740 i z mem sa 993 na 1225mhz..to je max,a sasvim stabilno radi na 700 i 1100mhz...Topla preporuka!!! +:dual slot hladjenje,solidan oc -:bucan vent na 100

2 komentara

goran
18.02.2010. @ 00:07 #b08c4d2e

bas fino xfx se ponovo vraca na srpsko it trziste!!!!

zilijen
14.04.2010. @ 02:56 #a5f36ac4

jos samo da se vrati i EVGA sa punim asortimanom i bice to prava stvar!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan