odlicna kartica, koristim je par meseci, nijedan problem nisam imao, sve igre rade na 1440x900 na najjacim mogucim detaljima, cak i Crysis, radi perfektno... +:gddr5, directx11, odlicne performanse, sve za male pare
pre ove sam imao 4650 stvarno se oseca razlika u poredjenju sa drugovom gts500, vidno bolja a jeftinija! zaista vam ne treba vise od 512mb ukoliko ne planirate da koristite eyefinity (dva ili vise monitora odjednom) u pocetku sam upao u frku jer moj monitor nije ulazio u digitalni slot, ali adapter za to kosta 150din u radnji gde sam uzeo. topla preporuka svima! +:sve zivo radi na very high, cena -:nema analognog ulaza za monitor uz karticu, ali to me je kostalo svega 150din
Kakva je razlika izmedju ovog i onog modela sa YHFC oznakom na kraju?
Cenimn da ce da radu ba 300w realnih od brend masine fujitsu siemens.