logo
Zip

XFX Radeon HD 5770 1GB GDDR5 HD-577A-ZNDC

16.09.2010. @ 16:31   #Komentar #Grafička karta #XFX

Nisam nikada do sada imao XFX kartu, tako da je osecaj otvaranje kutije bio skoro orgazmichan. Vodili su rachuna o svemu, nista ne nedostaje, nista ne treba dodati, samo uzivati u igranju! +:Best Buy u klasi do 150 evra -:nemoguce primetiti

8 komentara

zoki
17.09.2010. @ 21:11 #3a0ce56b

u paru sa athlon II x3 440 3.0hz rastura,tiha ,malo trosi .Istina kupio sam 5770 1 gb ddr5 xfx xxx jednom recju ubija -:nista za taj cenovni rang

unk
18.09.2010. @ 22:56 #4bc06753

meni je u idle kako kaze everest 49C el to normalno za ovu kartu ????

laki
08.10.2010. @ 14:19 #e78315e2

ili sappgire VAPOR-X

mendi
10.10.2010. @ 16:37 #23b0f50d

takt 875mhz pa ovo izgleda stvarno mocno.neznam da li da kupim ovo ili gtx460 768MB 166evra.

laki
13.10.2010. @ 14:17 #3c33e896

za owe pare nemoj da se dowumis...gtx 460 768mb bolje...

ivan
28.05.2012. @ 12:20 #b4a32dc1

XFX je jedan od najboljih proizvodjaca grafickih karti bre ljudi...koji vam je :))))

ivan
01.06.2012. @ 22:53 #7fe4ec11

meni dize temperaturu na 70' jel to normalno???

Jovan
15.03.2013. @ 14:58 #58659fd5

Meni ide i do 80 :D, ali ne boj se kontaktirao sam proizvodjaca i to je za nju normalno.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan