logo
Filip

Xigmatek Dark Night HDT-S1283 LGA775/AM2

12.11.2010. @ 11:04   #Komentar #Hladnjak #Xigmatek

R.P.M je od 800-1500, u gore navedenoj specifikaciji je pogresno napisano, dobijaju se nosaci i za AM2 i za Intel, odlicno hladi moj AMD6400+ 64 x2 koji se inace basnoslovno greje, sad ne prelazi 61 stepen u gta 4 EFLC rezimu na OC od 3.5ghz, idle 38 stepeni. Na nekim plocama mu fizicki smeta ram memorija, i negde ne moze da se zatvori kuciste, pa treba proveriti pre kupovine. Ako hledi moj AMD koji je najtopliji procesor, mogu da zamislim kako tek hladi neko nove qvad am2+ Phenone i Athlone koji se inace mnogo manje greju!!! -:Velicina

6 komentara

.
14.01.2011. @ 23:54 #eb5b40e8

moze li za amd ph II 955be a ploca je ma77ot-ud3p ?

Kosta
20.02.2011. @ 13:07 #b134b24a

Eeeee Ljudi dali bi mogo sa ovim kulerom i gigabity-ovom plocom p43-es3g da dignem Intelov q8300 sa 2.55 ghz na 3.33.....I koliko bi dugo izdrzo da mi ne crkne procesor......I da jel moze na ovaj culer da se stavi jos jedan fan...????

Xig
19.03.2011. @ 21:07 #d578d84e

ubica od kulera za taj novac, svaka preporuka

Nemanja
14.02.2013. @ 22:52 #124434b8

Kuler koji Phemon 2 x 4 965 drzi na 45c na max opterecenju . I kuler radi do 2200 o-min . Preporuka!!!!!!!

edvinn
23.02.2013. @ 17:48 #6875941f

Odlican je na A10-5800K, na 4 Ghz, na max opterecenju ne prelazi 45 stepeni. Zanimpljiva je i bela boja na fan-u, u svim smerovima svetli na lopatice ventilatora, dakle ima 4 belih LED diodica. Odlican odnos cena/performanse. +:kompatibilnost sa svim novijim socketima

dare
23.04.2013. @ 21:34 #c1178ad8

potreban savet. ovaj ili cooler master 212evo? imam phenom II 1090t.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan