logo
buki

Xigmatek Red Scorpion HDT-RS LGA775/AM2

18.05.2009. @ 23:37   #Komentar #Hladnjak #Xigmatek

prosek kada je cenovni rang u pitanju, ali necete pogresiti, izbor proizvodjaca je stvar ukusa +:dobar kuler -:nista posebno

3 komentara

Sejo
31.08.2009. @ 20:34 #16283e50

Evo danas sam pazario ovaj cooler, posedjuem Amd Athlon 5600+ Windsor (2.8Ghz)X2 , OC sam ga na 3066 Ghz (sto i nije extremno) . idle je 31C, u full load dodje izmedju 41-42C. Naravno treba imati i finu kuciste i da se airflow ukomponuje kako treba. (http://www.topreviewshop.com/xigmatekredscorpions1283cpu_cooler). 4.5/5 +:Ice, lako se namesta -:nista posebno??

sinisa
13.11.2009. @ 21:06 #d7a3ee33

Jel uz vecinu cpu kulera se dobija termalna pasta vec naneta na kuler? +:pitanje

Milos
17.11.2009. @ 08:35 #f32a39e5

Koliko ja znam, samo na boxu dolazi vec naneta..uz ostale se dobija u tubici u vecini slucajeva, mada je moguce da na nekim low end kulerima vec bude naneta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan