logo
Redakcija

Zašto će se Wii U prodavati ispod cene

30.10.2012. @ 06:00   #Novost

Nintendo računa na jaku prodaju Wii U igračke konzole čija će prodaja početi u toku narednog meseca koje će pomoći kompaniji da obezbedi profitabilnost za ovu fiskalnu godinu, ali čelnici kompanije nisu sigurni koliko je to ostvarivo. Naime, zvanično je objavljeno da će se Wii U prodavati ispod cene sa ciljem da se privuče što je moguće veći broj kupaca, što će dovesti do daleko veće prodaje softverskih proizvoda. Prodaja hardvera uz gubitak je veoma česta pojava u industriji igara, primera radi, i Xbox 360 i PlayStation 3 zabeležili su gubitak novca kada su predstavljeni.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan