logo
Marko

Zito BN-1B 500W

19.01.2014. @ 00:46   #Komentar #Kućište #Zito

Danas mi došao na servis Altos računar u ovom kućištu. Napajanje na njemu puklo i zadimilo, ali osim njega ništa nije stradalo, što je najcrnje još uvek važi garancija, ali čoveka mrzelo da ga vuče u radnju na reklamaciju. Izrada samog kućišta je dno dna, a i napajanje Zito 500w je katastrofalno. Konfiguracija koja je u njemu je Athlon II u 160 1.8Ghz, 2gb Ram, Gigabyte GA-m68mt, 320gb HD, integrisan GPU, DVD RW. -:Sve ostalo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan