Uz AMD 64 X2 dual-core 4200+, ECS NFORCE4M-A i 1Gb DDR2 - 800 kingston, ZOTAC radi besprekorno. U ovim paklenim danima (napolju je 41c u hladu) ZOTAC odrzava radnu temperaturu od 52c, dok pod maksimalnim opterecenjem ne prelazi 80c, sa originalnim hladjenjem, bez dodatnih kulera !! "STALKER" gura u fulu, na 1024 rezoluciji sa punim detaljima bez i jedne sekunde baga, a o N.F.S.-u (bez obzira o kom delu se radi) i da ne govorim. Game-ri necete se pokajati, ovo je prava stvar za jako malo para !!! :)) +:Nikada bolji odnos CENA-KVALITET !!! -:Nema mana
I jos nesto: Pogledajte koju memoriju koristi, na kojoj brzini radi GPU, takodje obratite paznju na radni takt video-memorije !!! A kada pronadjete jos nekog od proizvodjaca grafickih kartica da za ovako malo para daje ovakvu brzinu, javite se...
evo ja da se javim(tako kaze covek).Ima da se uzme leadtek koji radi na 520/1400 za 55E i verovatno je po performansama slican kao ova kartica. Inace te dve kartice su stvarno extra kupovina.