logo
Vuk

Zotac GeForce 7300GT 128MB DDR3 ZT-73TE121-FSS

21.07.2007. @ 09:18   #Komentar #Grafička karta #Zotac

Uz AMD 64 X2 dual-core 4200+, ECS NFORCE4M-A i 1Gb DDR2 - 800 kingston, ZOTAC radi besprekorno. U ovim paklenim danima (napolju je 41c u hladu) ZOTAC odrzava radnu temperaturu od 52c, dok pod maksimalnim opterecenjem ne prelazi 80c, sa originalnim hladjenjem, bez dodatnih kulera !! "STALKER" gura u fulu, na 1024 rezoluciji sa punim detaljima bez i jedne sekunde baga, a o N.F.S.-u (bez obzira o kom delu se radi) i da ne govorim. Game-ri necete se pokajati, ovo je prava stvar za jako malo para !!! :)) +:Nikada bolji odnos CENA-KVALITET !!! -:Nema mana

2 komentara

Vuk
21.07.2007. @ 09:25 #bf44162d

I jos nesto: Pogledajte koju memoriju koristi, na kojoj brzini radi GPU, takodje obratite paznju na radni takt video-memorije !!! A kada pronadjete jos nekog od proizvodjaca grafickih kartica da za ovako malo para daje ovakvu brzinu, javite se...

NIKOLA87
03.08.2007. @ 15:57 #dba7b827

evo ja da se javim(tako kaze covek).Ima da se uzme leadtek koji radi na 520/1400 za 55E i verovatno je po performansama slican kao ova kartica. Inace te dve kartice su stvarno extra kupovina.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan