logo
mare

Zotac GeForce 7900 GS 256MB GDDR3 ZT-79SE250-FSP

05.10.2009. @ 23:41   #Komentar #Grafička karta #Zotac

znaci grafika je do jaja, ekstra radi, dugo me sluzi i sta da vam kazem ;) +:dobra grafika za te pare, lepo se overklokuje, sve radi u fulu -:nekad se greje malo vise :)

2 komentara

Nikola
16.11.2009. @ 06:28 #c3b8e3fb

Kartica staje na crtu sa bilo kojom verzijom 8600GT a ako bi bio u pitanju model 8600GTS tad bi morala da upotrebi tu overclock snagu. +:Odlicne performanse Vrhunski Overclocker, interesantno pakovanje...

Boki
14.12.2010. @ 00:06 #49763256

Imam ovu graficku u racunaru oko 2 godine!Igram sve novije naslove u 1680 x 1050 sa mid.detaljima!Odlicno se pokazala! +:Odlicna graficka! -:bez mana!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan