logo
Redakcija

Zuckerberg nezadovoljan zbog špijuniranja

16.03.2014. @ 11:00   #Novost

Mark Zuckerberg navodi da se obratio predsedniku SAD, Barack-u Obama-i sa ciljem da izrazi svoje nezadovoljstvo i frustraciju zbog internet špijuniranja, naglašavajući da vlada SAD treba da ohrabruje upotrebu interneta a ne da predstavlja pretnju. Na ovakav potez odlučio se kada je objavljena informacija da je američka agencija za državnu bezbednost imitirala Facebook server, što je ova agencija demantovala. Zuckerberg je još jedno ponovio ono što je objavio u toku septembra kada je izjavio da je SAD sve uprskala internet špijuniranjem.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan